Naše služby

Ste začínajúci podnikateľ alebo spoločnosť?

Potrebujete si nájsť klientelu alebo chcete osloviť nových zákazníkov?

Ponúkame Vám služby nášho zľavového portálu www.kupzlavu.sk Vy ponúknete zľavu z Vášho produktu či služby, a my Vám zabezpečíme sprostredkovanie predaja a reklamný priestor nielen na našom portáli.

1. Za reklamu na našom portály neplatíte vôbec nič, účtujeme si iba províziu za reálne predané kupóny.

2. Vaša ponuka bude zobrazovaná na popredných slovenských a českých agregátoroch zliav, vrátane www.zlavy.sme.sk. Spolupracujeme s reklamným affiliate systémom CJ - Commission Junction.

3. Vašu ponuku podporíme prostredníctvom reklamných kampaní cez sociálnu sieť Facebook.

4. Klientom vytvoríme účet v našom systéme, kde si môžu overovať kupóny a kontrolovať štatistiky predaja.

5. Naša provízia za sprostredkovaný predaj je 14% z hodnoty kupónu. Je to je jedna z najvýhodnejších provízii spomedzi všetkých zľavových portálov. Provízia nie je náš čistý zisk, zahŕňa rôzne poplatky pre fungovanie nášho portálu. Viac o provízii sa dočítate tu.

6. Od náročných zľavových portálov sa odlišujeme tým, že nevyžadujeme exkluzivitu ponuky a tiež províziu za nevyužité a stornované kupóny.

7. Od neserióznych a ziskuchtivých zľavových portálov sa odlišujeme tým, že disponujeme kvalitnou rámcovou zmluvou ošetrenou z oboch strán, podmienky spolupráce sme ochotní prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek. Našich inzerentov si vážime ako rovnocenných partnerov.

8. Nepodporujeme neserióznych inzerentov, ktorí obchádzajú služby zľavového portálu pri realizácií obchodu Inzerent => Klient, čím porušujú podmienky spolupráce a vyhradzujeme si právo okamžite rozviazať zmluvný pomer. Pre ochranu zľavových portálov sme ochotní ich mená a adresy zdieľať s ostatnými zľavovými portálmi!!!

 

Pre viac informácií píšte na info@kupzlavu.sk

Zaregistrujte sa do nášho newslettera a nepremeškajte už žiadnu zľavu!
Zľavový portál kupzlavu.sk prevádzkuje Kúp Zľavu. © 2011 - 2015
Prevádzkovateľ zľavového portálu nezodpovedá za pravdivosť informácií, ktoré nám poskytli iní poskytovatelia zliav.
Pokiaľ chcete predávať svoje služby alebo výrobky cez zľavový portál kupzlavu.sk, prosím, kontaktujte nás.
Webdesign by www.fineststudios.eu